Ljubljana, 5. 8. 2016

VABLJENI K VPISU V POPOLDANSKE DEJAVNOSTI V MINI VRTCU

V Mini vrtcu se program za otroke nadaljuje tudi po 17.00 uri, ko se nam lahko pridružijo prav vsi otroci.

otroci v vrtcu

Popoldanske dejavnosti v Mini vrtcu potekajo v sodelovanju z MAMINAMAZO  ki jo zaznamujejo bogate izkušnje za delo z otroki. Za otroke smo pripravili igriv program angleščine, ki se jezika učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru ter program ustvarjanja, kjer z različnimi materiali ustvarjamo brez meja, se prepuščamo domišljiji in krepimo smisel za umetnost.

 

Dejavnosti so namenjene otrokom od 2. leta naprej in potekajo v manjših skupinah do 8 otrok, da se lahko otrokom dodobra posvetimo in izkoristimo skupni čas. 

 

Da bodo vaši malčki koristno pokurili svojo energijo, obenem pa pridobili odlično popotnico za celo življenje, vas vabimo k vpisu v naše skrbno pripravljene programe, ki se bodo pričeli izvajati v mesecu oktobru 2016. Več o programu, urnik in prijava TUKAJ

 

Vabljeni!©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov