Ljubljana, 27. 5. 2019

ZAHVALA MINI VRTILJAK 2019

Dragi obiskovalci Mini vrtiljaka 2019, najlepša hvala za obisk! Čudovito je bilo videti vaše nasmejane obraze, slišati vaše lepe besede in se vrteti z vami skozi krasen dan. Hvala hvala hvala za vsak prijazen pogled in vsak nasmeh, ki ste nam ga namenili. To je bistvo vsega!

 

Radi bi se zahvalili tudi vsem, ki so prispevali svoj del, da je dogodek tak kot smo si ga zamislili:

 

Mami z objektivi, družinska in poročna fotografija, hvala za čudovit foto kotiček in fotke, ki so prišle s svetlobno hitrostjo! Ajdovo zrno hvala za okusno kosilo za velike in male obiskovalce, ki je bilo za prste oblizniti! Razvedrilko, hvala za porisane obraze in nasmejana lička, trgovina Vlakec.si, hvala za vse igrače in družabne igre, ki so še dodatno obogatile dogodek, Ama Ama Trgovina, hvala za širjenje naravi prijaznih izdelkov, Kokopoko, hvala za široke nasmehe in izdelke iz tetra pleničk, šola za tuji jezik Avelin, hvala za širjenje jezikovnega obzorja naših obiskovalcev, Otroške pleničke Bambo, hvala za previjalnico in pleničke za zdrave ritke. Tapravi mulci, hvala za domiselne in igrive skodelice za velike in male mulice in mulce, G-sport hvala za vse športne pripomočke za popestritev prostega časa in poletja, Katkin kotiček hvala za pisane oblekice, Labikum, hvala za čudovite izdelke iz lesa, Bebe hvala za super duper otroška oblačila in igrače ter vso prijaznost, Ringana by Partner Mateja Žebovec hvala za naravno, organsko kozmetiko za majhne in velike in Hakuna Matata kids za vsak skrbno izbran kos za dom in družino 🙂 

 

Predvsem pa hvala vsem za pozitivno energijo. 

 

Posebna zahvala tudi našim donatorjem, ki so poskrbeli za čudovite vrečke presenečenja za naše male obiskovalce in prinesli nasmehe na njihove obraze. Hvala Mami z objektivi, družinska in poročna fotografija,  Ringana by Partner Mateja ŽebovecKokopokoOtroške pleničke BamboAma Ama TrgovinaBombažekKušinček KušinTosama Bela štacuncaŽelezničarski Teniški Klub LjubljanaLush SloveniaKvačkane pošasticeUrškine DrobtiniceLekobeba & Lekovita Slovenija,  Otroški bazar Hakuna Matata kids,  Muzej iluzijTo je Totrgovina PikapolonicaMAMORUKahlica.si – otroška trgovinaPlesno MestoDekorativne stenske nalepke in Hiša NatureRazvedrilkoMoy stars,  100%SuziLESek: Leseni izdelki za otroke in starše, Unikatni leseni glavniki LestetiComb,  Nosečkin dnevnik in Dojenčkov dnevnikJectEvina UnikatnicaLalabow loveToomieTapravi mulciG-sportKatkin kotičekAnyart – ročno deloAngels to goZa PlanetLabikumIgrače PinokioTASIA,  MiniBiniStenska nalepkaSolemioGRIZLI Naravne IgračeNootkaMiniWeValerija’s nestsŠpikla ŠpoklaMaluniMalijazVeva, spletna šola za staršeSofijina izbiraLenuhec.siVlakec.si.

 

Prve utrinke dogajanja razkrijemo še danes :)

 

Hvala vsem iz srca, daste nam omogočili že peti vrtiljak … mi se že veselimo naslednjega:)

12512743_927811323934168_1741746998281011715_n-1©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov