Ljubljana, 21. 3. 2017

VRAČA SE MINI VRTILJAK 2017 – VABLJENI

12512743_927811323934168_1741746998281011715_n-1

 

Mini vrtiljak je brezplačen dogodek za celo družino, na katerem se lahko vrtiš cel dan, zabave pa kar ne zmanjka in ne zmanjka! Kot leto prej vas čaka pester program z različnimi stojnicami, predstavitvami, ustvarjalnimi delavnicami, družinskim fotografiranjem, prigrizki in pijačo, srečelov in še in še in še in še! Vstop je  prost! 

 

VABLJENI, DA SE NAM PRIDRUŽITE V SOBOTO, 3. junija, od 10.00 do 17.00 ure

(v primeru slabega vremena se dogodek prestavi na soboto 10.6.2017)

 

KAJ SE BO DOGAJALO:
stojnice,

ustvarjalne delavnice,
športne aktivnosti,
prigrizki in pijača,
druženje,
vrečke presenečenja,
družinsko fotografiranje,

KDO SE BO VRTEL:

Tudi letos se boste obiskovalci, mali in veliki, lahko razgledali po zanimivih stojnicah v Mini vrtcu

 

Maminamaza.si in Tečaji Mamina Maza (različne dejavnosti za starše in otroke), Mali junaki (personalizirane knjigice v katerih glavno vlogo igra vaš otrok), Bombažek (oblačila, brisačke in igrače iz naravnega materiala), Ama Ama Trgovina (okolju prijazne posodice in steklenice), Boobeefoodee.si – preprosti slastni zdravi recepti (knjigice in strokovna podpora z recepti za najmlajše), Katkin kotiček (pod njenimi prsti nastajajo čudovita otroška oblačilca), Fensifilc (ročno narejeni okrasni in praktični izdelki iz filca), Otroške pleničke Bambo (poskrbljeno bo za previjalni kotiček in plenice, plenice pa boste lahko tudi kupili po znižani ceni), Samo Svete Sestavljanke – Puzzle ART (noro čarobne sestavljanke za vse starosti), Eko igrače Puppo (eko lesene igrače), Avtosedezi (skrbijo za ozaveščanje o varni vožnji naših malčkov), SNG DRAMA Ljubljana (čudoviti gledališki abonmaji) in OTOK PESKA, Inštitut za osebnostni razvoj (pesek kot pravo domišljijsko orodje).

 

DRUŽINSKO FOTOGRAFIRANJE
Z nami bo čudovita fotografinja Mami z objektivi, družinska in poročna fotografija, ki bo poskrbela, da bo vsaka družinica dobila lepo fotko v spomin na Mini vrtiljak. Lepo se počesite

 

DELAVNICE in ANIMACIJE
Za otroke bomo pripravili več zanimivih različnih animacij in delavnic (sestavljanke, ustvarjanje, poligon, igrišče, peskovnik …) in cel dan skrbeli, da jim ne bo dolgčas in da bodo domov odšli polni vtisov in hitro zaspali  Tudi letos bo za otroke in kakšnega navihanega starša s poslikavo obraza poskrbela Maskara

 

Poleg igranja se bodo lahko tudi kaj novega naučili, napolnili svoje želodčke z zdravimi prigrizki in se znoreli kot jih bo volja. Za zdrave prigrizke in letos tudi z delavnico bo poskrbela Boobeefoodee.si – preprosti slastni zdravi recepti za zdravo kosilo pa bodo oskrbeli pri Taman organic, kjer bodo pripravili juho, glavno jed ter sladico. Starši pa si boste lahko privoščili tudi kavo ali druge tople napitke, saj bo Coffee Car s seboj pripeljal profesionalni kavni aparat, da bo vsaka kava, ki vam jo skuhajo sveže mleta in lepo postrežena. Komaj čakamo!

 

VREČKE PRESENEČENJA
Za otroke bomo pripravili tudi vrečke presenečenja. Darila že objavljamo na strani Mini vrtiljaka, da se boste še bolj veselili 😉 Zaenkrat so darila že prispevali Moy Stars, Zdrav Obrok, Boobeefoodee, Otok peska, Ringana, Mami z objektivi, Milo za drago, Avtosedezi, Kokopoko, Eko igrače Puppo, Bambo otroške pleničke, Tosama To.To, Ama Ama trgovina, Bombažek, Katkin kotiček, Kušinček Kušin, Nitka, Hiškarija, SNG Drama, Pink banana, Pingi, Legama, Samo svete sestavljanke, Dekca, Naravni zaklad, TC-LJ, MilnicaMali cukr …   čakamo pa še en kup daril. Pa hitro pridite, da ne pokupim sama vseh srečk 🙂

 

 

Več informacij o dogodku na strani Mini vrtiljaka, kjer najdete tudi utrinke Mini vrtiljaka 2015 in 2016.

 

VSTOP NA MINI VRTILJAK JE PROST! VABLJENI!©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov