Ljubljana, 15. 11. 2017

PROSTO MESTO: TEČAJ IGRIVE ANGLEŠČINE

Dragi starši,

 

v šolskem letu 2017-2018 v Mini vrtcu ponovno poteka tečaj angleščine za otroke. Otroci se angleščine učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru. Program je razdeljen na sklope, ki obdelajo različne teme, cilj pa je, da otroci dobijo veselje do učenja tujega jezika, spoznajo in dobijo posluh za tuj jezik, se naučijo osnovnih besed in govora ter pridobijo dobro osnovo za učenje v prihodnosti.

 

Igriva angleščina je namenjena otrokom 2+.  Več o metodi učenja TUKAJ

 

KDAJ:

sreda 17.15 – 18.45 (nadaljevalna skupina)

             četrtek 17.15 – 18.45 (začetna skupina

 

CENIK

 

Tečaj poteka v sodelovanju z učiteljico angleščine in nemščine Avelin, ki jo zaznamujejo bogate izkušnje na področju dela s predšolskimi otroki. Tečaji že potekajo, imamo pa še 2 PROSTI MESTI. Več informacij in prijava na info@avelin.si

 

Vabljeni.

 

www_mini-vrtec_ilustracije-02©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov