Ljubljana, 3. 9. 2019

VABLJENI NA PREDSTAVITVENO URICO IN K VPISU: IGRIVA ANGLEŠČINA

Tečaj Igrive angleščine je namenjen predšolskim otrokom, od 2 let naprej. Temelji na učenju preko igre, slik, pesmic in pravljic. Komunikativno metodo učenja sestavljajo aktivnosti, ki spodbujajo učenje s pomočjo realistične komunikacije (igra vlog, simulacije) in uporaba jezika v govornih aktih (obljube, ukazi)

 

SREDA in ČETRTEK 17.15 – 18.45

 

Tečaj obsega 32 srečanj po 90 minut. S tečajem pričnemo zadnji teden v septembru, zaključimo pa konec maja s kratkim nastopom za starše. Na uricah se bomo igrali, peli, plesali, ustvarjali, brali pravljice in na prijeten način spoznavali tuj jezik.

 

s tečajem začenjamo 25.9.2019, za otroke, ki nas še ne poznajo, pripravljamo tudi PREDSTAVITVENO URICO, ki bo v sredo 18.9.2018 ob 17.15 uri in vam bo pomagala pri odločitvi o vpisu. Urica je neobvezujoča in brezplačna, vendar pa vas prosimo, da se na njo prijavite na info@avelin.si.

 

Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo na info@avelin.si©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov