Ljubljana, 5. 9. 2017

VABLJENI NA PREDSTAVITVENO URICO: IGRIVA ANGLEŠČINA

Dragi starši,

 

v šolskem letu 2017-2018 bo v Mini vrtcu potekal tečaj angleščine za otroke, kjer se bodo otroci skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru spoznavali s tujim jezikom. Cilj je, da otroci dobijo veselje do učenja tujega jezika, spoznajo in dobijo posluh za tuj jezik, se naučijo osnovnih besed in govora ter pridobijo dobro osnovo za učenje v prihodnosti. Igriva angleščina je namenjena otrokom 2+. 

 

S tečajem bomo pričeli v mesecu oktobru,  vendar za vse otroke in starše, ki nas še ne poznajo, pripravljamo predstavitveno urico. Vabljeni, da se nam 28.9.2017, ob 17.15 pridružite na predstavitveni urici v Mini vrtcu, kjer boste lahko spoznali našo učiteljico Alenko, prostore in program ter pridobili vse potrebne informacije. Urica je neobvezujoča in brezplačna, vendar pa vas prosimo, da se na njo prijavite na info@avelin.si

 

Več o igrivi angleščini in metodi učenja TUKAJ

 

URNIK:

sreda 17.15 – 18.45 (nadaljevalna skupina)

             četrtek 17.15 – 18.45 (začetna skupina

 

CENIK

 

PRIJAVE SO ŽE ODPRTE! VABLJENI! ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov