Ljubljana, 30. 3. 2019

VABLJENI: MINI VRTILJAK 2019

Mini vrtiljak je brezplačen dogodek za celo družino, na katerem se lahko vrtiš cel dan, zabave pa kar ne zmanjka in ne zmanjka! Kot leto prej vas čaka pester program z različnimi stojnicami, predstavitvami, ustvarjalnimi delavnicami, družinskim fotografiranjem, prigrizki in pijačo, srečelov in še in še in še in še! Vstop je  prost! 

 

VABLJENI, DA SE NAM PRIDRUŽITE V SOBOTO, 25. maja 2019, od 10.00 do 17.00 ure

(v primeru slabega vremena se dogodek prestavi na soboto 1.6.2019)

 

KAJ SE BO DOGAJALO:
stojnice,

ustvarjalne delavnice,

športne aktivnosti,
prigrizki in pijača,
druženje,
vrečke presenečenja,
družinsko fotografiranje,

KDO SE BO VRTEL:

Tudi letos se boste obiskovalci, mali in veliki, lahko razgledali po zanimivih stojnicah v Mini vrtcu

 Z nami se bodo vrteli Ama-Ama trgovina z okolju in otroku prijaznimi izdelki za hranjenje, Ject znikatnimi izdelki za majhne in velike, Kokopoko z ročno izdelanimi, unikatnimi in visoko kvalitetnimi izdelki za novorojenčke in dojenčke iz tetra tkanine, Bebe z oblačili narejenimi v lastni proizvodnji za otroke in odrasle, dodatki za otroško sobico in pestro izbiro najlepših praktičnih daril, Tapravi Mulci s tapravimi skodelicami za taprave mulce in mulice, Labikum z luštnimi stvarmi za otroško sobico in popestritev vsakega kotička v vašem domu, Katkin kotiček z unikatnimi oblačili za otroke, G-Sport s športnimi pripomočki za vse letne čase in prostore, Bambo Nature z otroškimi pleničkami in pripomočki za nego, Hakuna Matata Kids z izdelki za starše in otroke iz vseh vetrov 🙂 Vlakec.si z največjo izbiro lesenih igrač za otroke, Razvedrilko  s super priročnikom iger za otroke ter s poslikavo obraza, Ringana bz partner Mateja Žebovec s 100% zdravo, organsko in svežo kozmetiko,  Avelin, ki bodo predstavili tečaje igrive angleščine  in pravljično-ustvarjalne delavnice za otroke 🙂

 

DRUŽINSKO FOTOGRAFIRANJE
Z nami bo čudovita fotografinja Mami z objektivi, družinska in poročna fotografija, ki bo poskrbela, da bo vsaka družinica dobila lepo fotko v spomin na Mini vrtiljak. Lepo se počesite 

 

DELAVNICE in ANIMACIJE
Za otroke bomo pripravili več zanimivih različnih animacij in delavnic (sestavljanke, ustvarjanje, poligon, igrišče, peskovnik …) in cel dan skrbeli, da jim ne bo dolgčas in da bodo domov odšli polni vtisov in hitro zaspali   Za otroke in kakšnega navihanega starša bodo s poslikavo obraza poskrbel Razvedrilko

 

HRANA NA DOGODKU

Za zdravo kosilo in prigrizke, s katerimi bomo lahko napolnili svoje želodčke, bo letos poskrbela restavracija Ajdovo Zrno

 

VREČKE PRESENEČENJA
Za otroke bomo pripravili tudi vrečke presenečenja, darila so še presenečenje :) 

 Že poznate naše donatorje? Darilca in donatorje si oglejte v ALBUMU Z VREČKAMI PRESENEČENJA

 

Več informacij o dogodku na strani Mini vrtiljaka, kjer najdete tudi utrinke Mini vrtiljaka v preteklosti.

 

VSTOP NA MINI VRTILJAK JE PROST! VABLJENI!

12512743_927811323934168_1741746998281011715_n-1©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov