Ljubljana, 12. 6. 2023

VABLJENI K VPISU V POPOLDANSKE AKTIVNOSTI – SEPTEMBER 2023

Dragi starši,

 

 v Mini vrtcu odpiramo vpise v skrbno pripravljene popoldanske programe za jesen 2023. Vse dejavnosti potekajo v manjših skupinah do 10 otrok in so namenjene vsem otrokom od 3 let naprej. Tečaji potekajo enkrat tedensko po razporedu.

 

GLASBENE URICE 

Naš cilj je v otroku prebuditi zanimanje za zvok, spodbujati slušno zaznavanje in nasploh vzbuditi zanimanje za glasbo. Veliko bomo peli, poslušali in se gibali ob glasbeni spremljavi, naučili pa se bomo tudi izražati s pomočjo glasbe. Program bo potekal pod okriljem glasbene šole , ki bo poskrbela za kvalitetne glasbene urice, kjer je poudarek na razvoju ritma, posluha in slušne pozornosti.

 

SREDA 17.15 – 18.00

Predstavitvena urica 13.9.2023, začetek 20.9.2023

 PRIJAVA: info@minivrtec.si

 

 IGRIVA ANGLEŠČINA

Otroci se angleščine učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru. Program je razdeljen na sklope, ki obdelajo teme kot so: spoznajmo se, barve, številke, živali in narava, letni časi, družina, telo …  Cilj je, da otroci dobijo veselje do učenja tujega jezika, spoznajo in dobijo posluh za tuj jezik, se naučijo osnovnih besed in govora. 

 

 ČETRTEK 17.00 – 18.00

Predstavitvena urica 14.9.2023, začetek 21.9.2023

PRIJAVA info@minivrtec.si 

 

DELAVNICE ZA OTROKE

V Mini vrtcu bodo potekale tudi delavnica za vse otroke od 3. leta naprej, ki jih bodo izvajali mojstri iz Otroške akademije. KDAJ: ponedeljek enkrat v mesecu, 17.15 – 18.45. Programi, ki se izvajajo so: USTVARJALNA DELAVNICA, ZNANSTVENA DELAVNICA, KUHARSKA DELAVNICA, LEGO ROBOTIKA in drugo.

 

 PONEDELJEK – 17.15 – 18.45

 Delavnice bodo potekale od septembra 2023 do junija 2024.

PRIJAVA info@minivrtec.si 

 

Več na: https://www.minivrtec.si/popoldanske-dejavnosti/©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov