Ljubljana, 10. 7. 2019

VABLJENI K VPISU – PROSTO MESTO PRVA STAROSTNA SKUPINA 1 – 3 LETA

Dragi starši,

 

 za šolsko leto 2019/2020 se v Mini vrtcu sprošča mesto v prvi starostni skupini 1 do 3 leta, zato vas vabimo k vpisu.

 

 

Smo majhen vrtec z velikim ograjenim vrtom, ki nudi možnost izvajanja zanimivih dejavnosti v vseh letnih časih. Veliko časa posvečamo bivanju in gibanju na prostem. Naša prednost sta le dve manjši skupini otrok, zato se lahko posvetimo bolj individualni obravnavi vsakega otroka, ki mu na razigran način pomagamo razviti osebnost, samozaupanje in samostojnost. V vrtcu je na voljo tudi tretja nadstandardna strokovna delavka, saj stremimo k ustvarjanju spodbudnega okolja, kjer upoštevamo potrebe in želje vsakega otroka in mu pomagamo pri doseganju svojih potencialov. . 

 

 

Za več informacij smo dosegljivi na info@minivrtec.si ali na telefonski številki 031-317-507. 

 ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov