Ljubljana, 28. 2. 2022

VABLJENI K VPISU – PRAVLJIČNA JOGA ZA OTROKE

 

V Mini vrtec pod okriljem Mali Ganeša prihaja PRAVJIČNA JOGA ZA PREDŠOLSKE OTROKE.

 

TOREK, 10.5.2022 ob 17.00 URI

TOREK, 17.5.2022 ob 17.00 URI

 TOREK, 31.5.2022 ob 17.00 URI

 

Pravljična joga je vodena vadba, kjer otroci ob pravljici spoznavajo prve jogijske položaje, preproste tehnike dihanja in sproščanja in hkrati uživajo v zgodbi, ki jo ponuja pravljica. Je zabavna, igriva, sproščena in netekmovalna oblika vadbe in poudarja spoštljiv in nenasilen odnos do sveta, soljudi in do samega sebe. Med izvajanjem joge otroci dihajo, se gibajo in uživajo. Igrivi položaji kot so mačka, lev, miška in drugi, jih učijo osnov joge.

 

Joga v zgodnjem otroštvu s telesnimi položaji spodbuja pozitivno samopodobo in zavedanje telesa. Otroci dobijo ogromno koristi. Fizično povečuje njihovo gibljivost, moč in koordinacijo. Hkrati pa se poveča njihova koncentracija, mirnost, sproščenost.

 

Vsaka vadba joge vključuje gibanja in tehnike, ki dajejo otrokom znanje o telesu in dihanju, kar jim pomaga v vsakodnevnih dejavnostih v vrtcu, pri drugih športih in vseh življenjskih okoliščinah. Joga prinaša najboljše iz otroka, ljubezen, sprejemanje in moč od znotraj navzven.

 

Primerna je za vse otroke od 3. leta naprej, na prvi uri pa se nam lahko pridružijo tudi starši.

CENA = 10 EUR/obisk.  Več informacij www.maliganesa.si in info@maliganesa.si

 
 

joga-mini-vrtec


©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov