Ljubljana, 17. 1. 2024

VABLJENI K VPISU OTROK V ŠOLSKO LETO 2024/2025

Dragi starši,

 

vabljeni k vpisu otrok v Mini vrtec za šolsko leto 2024/2025. Vpis bo potekal v obdobju do 15.3.2024. Starši na naslov vrtca pošljete izpolnjeno vlogo za vpis, ki je dosegljiva na upravi vrtca ali na spletni strani vrtca v rubriki Obrazci.  Ker imamo v vrtcu le dve majhni skupini otrok, priporočamo, da vlogo oddate čim prej. Vlogo morajo ponovno oddati tudi starši otrok, ki že obiskujejo Mini vrtec oziroma so na čakalnem seznamu za vpis od leta 2023-2024.

 

Razpisana bodo prosta mesta za vpis v prvo starostno skupino (11 mesecev – 3 leta) in drugo starostno skupino (3 – 6 let). Ker so otroci razdeljeni le v dve manjši skupini – 10 otrok v prvi starostni in 13 otrok v drugi starostni skupini, se lahko posvetimo bolj individualni obravnavi vsakega otroka, ki mu na razigran način pomagamo razviti osebnost, samozaupanje in samostojnost. V vrtcu za vsako skupino skrbita vzgojiteljica in pomočnica vzgojiteljice. 

 

Dnevni program Mini vrtca, ki je odprt od 7.00 do 17.00 ure, je zasnovan da otroku nudi dinamičen urnik dejavnosti, ki otroke spodbujajo pri razvoju, dopolnjujejo pa ga zanimive obogatitvene in dodatne dejavnosti, ki so v popoldanskem času dosegljive za vse otroke. 

 

V mesecu februarju bomo imeli tudi dneve odprtih vrat in sicer v SREDO 28.2.2024 od 17.15 do 18.15 ure, ko nas lahko obiščete, spoznate vzgojiteljice, si pogledate prostore, predstavili vam bomo program vrtca in vam odgovorili na vsa vprašanja. Zelo bomo hvaležni, če svoj prihod najavite, v primeru da vam termin ne ustreza, pa se seveda dogovorimo za drug termin obiska vrtca. 

 

Z veseljem vam bomo odgovorili na vsa vprašanja, ki se vam porajajo ob vpisu otroka v vrtec. Za več informacij o vrtcu, o programu in življenju v vrtcu smo dosegljivi na info@minivrtec.si ali na telefonski številki 031-317-507. ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov