Ljubljana, 7. 1. 2020

VABLJENI K VPISU OTROK V ŠOLSKO LETO 2020-2021

Dragi starši,

 

vabljeni k vpisu otrok v Mini vrtec za šolsko leto 2020/2021. Vpis bo potekal v obdobju do 15.3.2020. Starši na naslov vrtca pošljete izpolnjeno vlogo za vpis, ki je dosegljiva na upravi vrtca ali na spletni strani vrtca v rubriki Obrazci.  Ker imamo v vrtcu le dve majhni skupini otrok, priporočamo, da vlogo oddate čim prej, vendar najkasneje do 15.marca. Vlogo morajo ponovno oddati tudi starši otrok, ki že obiskujejo Mini vrtec oziroma so na čakalnem seznamu za vpis od leta 2020-2021.

 

 

Razpisana bodo prosta mesta za vpis v prvo starostno skupino (11 mesecev – 3 leta) in drugo starostno skupino (3 – 6 let). Ker so otroci razdeljeni le v dve manjši skupini – 10 otrok v prvi starostni in 13 otrok v drugi starostni skupini, se lahko posvetimo bolj individualni obravnavi vsakega otroka, ki mu na razigran način pomagamo razviti osebnost, samozaupanje in samostojnost. V vrtcu za vsako skupino skrbita vzgojiteljica in pomočnica vzgojiteljice, na voljo pa je tudi tretja, nadstandardna strokovna delavka.  

 

 

Dnevni program Mini vrtca, ki je odprt od 7.00 do 17.00 ure, je zasnovan da otroku nudi dinamičen urnik dejavnosti, ki otroke spodbujajo pri razvoju, dopolnjujejo pa ga zanimive obogatitvene in dodatne dejavnosti, ki so v popoldanskem času dosegljive za vse otroke – POPOLDANSKE DEJAVNOSTI ZA OTROKE

 

 

V mesecu februarju, predvidoma v obdobju od 10.2.20 do 29.2.2020 bodo razpisani tudi termini za dneve odprtih vrat, ko nas boste lahko obiskali, si ogledali prostore vrtca in izvedeli več o programu in življenju v vrtcu. Z veseljem vam bomo odgovorili na vsa vprašanja, ki se vam porajajo ob vpisu otroka v vrtec, zato spremljajte našo stran za novico o terminu in se nam pridružite.

 

Za več informacij smo dosegljivi na info@minivrtec.si ali na telefonski številki 031-317-507. ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov