Ljubljana, 24. 8. 2017

VABLJENI K VPISU: IGRIVA ANGLEŠČINA ZA OTROKE

Dragi starši,

 

tudi v šolskem letu 2017-2018 bo v Mini vrtcu potekal tečaj angleščine za otroke.

 

Otroci se angleščine učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru. Program je razdeljen na sklope, ki obdelajo različne teme, cilj pa je, da otroci dobijo veselje do učenja tujega jezika, spoznajo in dobijo posluh za tuj jezik, se naučijo osnovnih besed in govora ter pridobijo dobro osnovo za učenje v prihodnosti.

Igriva angleščina je namenjena otrokom 2+. 

 

Več o metodi učenja TUKAJ

 

KDAJ:

sreda 17.15 – 18.45 (nadaljevalna skupina)

             četrtek 17.15 – 18.45 (začetna skupina

 

CENIK

 

S tečajem pričnemo prvi teden v oktobru, zaključimo pa konec maja s kratkim nastopom za starše.  Za otroke, ki nas še ne poznajo, pripravljamo tudi predstavitveno urico, ki bo zadnji teden v septembru (28.9.2017)  in vam bo pomagala pri odločitvi o vpisu. Urica je neobvezujoča in brezplačna, vendar pa vas prosimo, da se na njo prijavite na info@avelin.si

 

PRIJAVE SO ŽE ODPRTE!

otroci v vrtcu

 

 ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov