Ljubljana, 18. 6. 2018

IGRIVA ANGLEŠČINA ZA OTROKE

V Mini vrtec se jeseni vrača tečaj igrive angleščine, kjer se otroci angleščine učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru. Program je razdeljen na sklope, ki obdelajo teme kot so: spoznajmo se, barve, številke, živali in narava, letni časi, družina, telo, nakupovanje, promet …  Cilj je, da otroci dobijo veselje do učenja tujega jezika, spoznajo in dobijo posluh za tuj jezik, se naučijo osnovnih besed in govora.

 

Angleščina je namenjena vsem otrokom 2+. 

 

Z različnimi aktivnostmi poskrbimo, da so urice zanimive in raznolike ter posledično otrokom nikoli dolgočasne. Otroci dobijo posluh za jezik, predvsem pa veselje do učenja tujega jezika. 

 

 TERMIN IN LOKACIJA

začetna skupina: SREDA 17.15 – 18.45

nadaljevalna skupina: ČETRTEK 17.15 – 18.45

 

Tečaj obsega 32 srečanj po 90 minut. S tečajem pričnemo zadnji teden v septembru

(začetna skupina 26.9. / nadaljevalna skupina 27.9.)

zaključimo pa konec maja s kratkim nastopom za starše

 

Za otroke, ki nas še ne poznajo, pripravljamo PREDSTAVITVENO URICO, ki bo v sredo, 19. septembra, ob 17.15 in vam bo pomagala pri odločitvi o vpisu. Urica je neobvezujoča in brezplačna, kljub temu pa vas prosimo, da se na njo prijavite na info@avelin.si

 

Več o metodi učenja in uric angleščine TUKAJ … utrinki uric TUKAJ

 

PRIJAVE: info@avelin.si

www_mini-vrtec_ilustracije-02


BLOG

©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov