Ljubljana, 2. 11. 2015

VABLJENI K VPISU V TEČAJ: ANGLEŠČINA ZA NAJMLAJŠE

V sodelovanju z Maminamaza.si se v mesecu novembru v Mini vrtcu začenja

nova skupina Angleščine za najmlajše.

 

Skupina je primerna za otroke od 2-4 let, kjer se učiteljica za vsako uro zelo potrudi, da ta vključuje ogromno petja, igre in zabave, primerno za starostno obdobje.

 

ZAČETEK 9. NOVEMBER

Angleščina bo potekala vsak ponedeljek med 17.15 in 18.45

 

 

Več o metodi in poteku programa angleščine, da si boste lažje predstavljali česa vsega se otroci naučijo, pa si lahko preberete na strani: http://maminamaza.si/tecaji-tujih-jezikov-skozi-igro-za-najmlajse/

 

V kolikor bi se odločili za vpis, vas vabimo k obisku prve ure, ki bo 9.11.. Takoj po uri bo možen vpis. Na uvodno uro se je potrebno prijaviti preko tega maila s podatki: Ime in priimek otrokea, starost, Ime in priimek starša, kontakt.

 

MAMINAMAZA
e: info@maminamaza.si
t: 030 636 634

logo-maminamaza-rumen.modersrcek

 ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov