Ljubljana, 12. 11. 2017

VABLJENI – PRAZNIČNA USTVARJALNA DELAVNICA ZA OTROKE (10.12.2017)

Dragi otroci in starši,

 

na pravljično-ustvarjalnih delavnicah z otroki prebiramo pravljice, se vživljamo v pravljične like in plešemo, pojemo ter seveda ustvarjamo brez meja.  Vabljeni so vsi otroci od 3. leta naprej, lahko tudi mlajši, če so že samostojni, da na delavnici ostanejo samostojno brez staršev, saj je delavnica za otroke.

 

 

TEMA: Zimska pravljica

Program: Na delavnici se bomo po prebrani pravljici na zimsko tematiko pogovorili o zimi in kako se pozimi pogreti, nato pa bomo skupaj z otroki spekli slastne piškote in ustvarili vrečke za piškote. 

 

KDAJ: NEDELJA 10.12.2017, 16.00 – 18.00.

CENA: 10 EUR

 

Več informacij na https://www.minivrtec.si/popoldanske-dejavnosti/ 

Prijave že potekajo na info@avelin.si

 

www_mini-vrtec_ilustracije-03

Spremljajte nas in vabljeni, da se nam pridružite©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov