Ljubljana, 22. 5. 2022

VABILO – MINI VRTILJAK 2022

 

Dragi starši in otroci,
  
bliža se že peti Mini vrtiljak! Brezplačen dogodek za celo družino, na katerem se lahko vrtiš cel dan, zabave pa kar ne zmanjka in ne zmanjka! Kot leta prej pripravljamo pester program z različnimi stojnicami, predstavitvami, ustvarjalnimi delavnicami, družinskim fotografiranjem, prigrizki in pijačo, srečelov in še in še, tudi vreme bomo naročili ???? Vstop na dogodek je za družine prost!
 
V letu 2022 se bo Mini vrtiljak zavrtel v soboto, 11. JUNIJA 2022 od 10.00 do 17.00 ure, na vrtu Mini vrtca v Ljubljani. Kot v preteklosti načrtujemo pester program z različnimi stojnicami z izdelki in storitvami za otroke in starše, z ustvarjalnimi delavnicami, prigrizki in pijačo ter srečelovom. Vstop na dogodek je prost!
 
Z nami se bodo vrteli:
Mini vrtec (organizacija dogodka)
Otroška akademija d.o.o. (poslikava obraza in delavnice za otroke)
GRIZLI Naravne Igrače (grizala in igrače za najmlajše)
mali TehnoVed (konstrukcijski kotiček in igrače)
Malih nog naokrog (igrače za vse starosti)
Špikla Špokla (oblačila za majhne in velike manekene)
EnchPro (fotografski kotiček)
Epistola (zakladnica knjig za otroke)
EmiLina (takšna in drugačna darila:)
Bambo Nature (pleničke in previjalni kotiček)
Tetino igrišče (unikatne igre in igrače)
 
 
KOMAJ ČAKAMO, VABLJENI ???? Se vidimo ????❤️
 
vrtiljak
 
 


©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov