Ljubljana, 18. 9. 2016

PROSTO MESTO V SKUPINI 3 – 6 LET: VABLJENI K VPISU

 Dragi starši,

 

v Mini vrtcu se je odprlo PROSTO MESTO v skupini za otroka drugega strostnega obdobja od 3 do 6 leta. Vabljeni k vpisu v Čebelice.

 

Otroka vpišete v vrtec tako, da osebno ali po pošti na upravo Mini vrtca oddate vlogo za vpis, ki je dosegljiva na upravi ali na spletni strani vrtca v rubriki Obrazci. Vrtec nato starše pisno obvesti o razpoložljivosti in roku za sklenitev Pogodbe o medsebojnih pravicah in obveznostih ter o datumu vključitve otroka v vrtec.

 

Za vse dodatne informacije o programu vrtca in vpisu nam pišite na info@minivrtec.si ali nas pokličite na telefonsko številko 031317507. Ker si želimo, da bi se vaši otroci v vrtcu počutili prijetno in varno, vas vabimo, da nas tudi obiščete in pridobite potrebne informacije o življenju v vrtcu.

 

Ekipa Mini vrtca

 

www_mini-vrtec_vhodna_2016modra©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov