Ljubljana, 20. 4. 2015

Predavanje za starše: Nežno spodbujanje razvoja otroka od 1. do 2. leta, 13. maj

V Mini vrtcu v sodelovanju z Malo šolo organiziramo predavanja za starše in otroke na področju spodnbujanja razvoja otrok skozi različna obdobja. Vabljeni na prvo predavanje: Nežno spodbujanje otroka od 1. do 2. leta. 

 

KDAJ: v sredo 13. maja od 17.30 do 19.00 v Mini vrtcu

 

Na predavanju se bomo pogovarjali o razvoju otroka, razvojnih mejnikih in aktivnostih, s katerimi nežno spodbujamo otrokov razvoj na področjih grobe in fine motorike, izražanja, poslušanja, opazovanja … spoznali bomo tudi elemente Montessori pedagogike in kako jo uporabiti v občutljivih obdobjih.

 

Predavanje bo vodila Mateja Cvet, prof. spec. in reh. ped. in ustanoviteljica Male šole.

 

CENA: Prispevek za predavanje je 10 evrov za posameznika, 15 za par.

PRIJAVE: Število mest je omejeno! Prijave na cvetmateja@gmail.com ali na tel: 041 367 358.

 

Vabljeni!

 ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov