Ljubljana, 6. 4. 2016

PRAVLJIČNA-USTVARJALNA DELAVNICA 23. april

Vabljeni na pravljično-ustvarjalno delavnico, ki bo posvečena našim babicam in dedkom.

 

Najprej bomo skupaj prebrali pravljico O kravi, ki je lajala v luno (Ida Mlakar), ki pripoveduje o ostareli kravi in njeni poti do ponovnega odkritja svojega mesta na zemlji po tem, ko spozna, da na kmetiji zanjo ni več prostora. Pravljica se nevsiljivo dotakne teme starosti.

 

Po pravljici se bomo pogovorili o svojih babicah in dedkih, nato pa zanje izdelali okvirje za fotografije.

 

KDAJ: 23.4.2016, od 16:00 do 18:00


Delavnica je namenjena otrokom od 3. leta naprej, brez spremstva staršev (včasih se nam pridružijo tudi mlajši otroci, ki so dovolj samostojni, da so na delavnici lahko sami brez spremstva staršev).

 

Cena: 10€

 

 Prijavite se lahko preko spodnjega obrazca ali na katarina@maminamaza.si. Pravljično-ustvarjalne delavnice potekajo enkrat na mesec ob sobotah. Napoved vseh naslednjih delavnic si lahko pogledate TUKAJ.

 ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov