Ljubljana, 31. 1. 2021

POSLOVANJE VRTCA OD 1.2.2021 NAPREJ

Spoštovani starši,

 

glede na okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport vas obveščam, da bo Mini vrtec od 1. 2. 2021  še naprej deloval v polnem obsegu in po priporočilih NIJZ.

 

Iz okrožnice je mogoče razbrati tudi to, da bodo v nadaljevanju plačila oproščeni samo starši katerih otroci ne bodo obiskovali vrtca in so v tako imenovanih “črnih” regijah. Žal nam je, da je prišlo do takšne odločitve s strani Vlade RS, ker smo kljub vsemu upali, da se bo napoved iz okrožnice, ki smo jo ravnatelji prejeli 20.1.2021 uresničile in da bo v PKP – 8 enoznačno zapisana določba, ki bi omogočala, da bodo starši otrok v času epidemije, ki otrok ne bodo pripeljali v vrtec, upravičeni do oprostitve plačila vrtca. V primeru spremembe, boste starši obveščeni. 

 

Seveda veljajo še vedno vsa varnostna priporočila o obveznem nošenju mask, ohranjanju razdalje in razkuževanju rok. V vrtec smejo le zdravi otroci!

 

V želji, da ostanemo vsi zdravi, 

Vas lepo pozdravljamo©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov