Ljubljana, 10. 3. 2017

NAPOVEDNIK DOGAJANJA 2017: VABLJENI K PRIJAVI

V Mini vrtcu se bo v letu 2017 zvrstilo veliko dogodkov za otroke in odrasle. Vabljeni, da se nam pridružite, prijave že potekajo:

 

JANUAR

• 14.1. (SOB) 16.00 – 18.00 – Kdo je napravil Vidku srajčico

Po prebrani pravljici Frana Levstika se bomo z otroki pogovorili o moči sodelovanja, nato pa izdelali svoje umetnine iz blaga. Več o pravljičnih delavnicah, utrinki iz delavnic na http://www.maminamaza-tecaji.si/events/event/pravljicno-ustvarjalna-delavnica-kdo-je-napravil-vidku-srajcico/

 

 • 19.1. (ČET) 17.15 – 18.45 – Predstavitvena urica igrive angleščine Maminamaza

 Otroci se na igrivi angleščini jezika učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru. Cilj je, da otroci dobijo veselje do učenja tujega jezika, spoznajo in dobijo posluh za tuj jezik, se naučijo osnovnih besed in govora. Angleščina je namenjena otrokom 2+

 

• 26.1. (ČET) 17.15 – 18.45 – Začetek igrive angleščine Maminamaza

Več o metodi učenja, utrinki uric angleščine in prijava na http://www.maminamaza-tecaji.si/anglescina-skozi-igro/

 

 

FEBRUAR

• 11.2. (SOB) 16.00 – 18.00 – pravljično-ustvarjalna delavnica: A več koliko te imam rad?

Tokratna delavnica bo ljubezensko obarvana. 🙂 Ob prebiranju knjigice se bomo še malce bolj stisnili skupaj, nato pa se pogovorili o tem, kaj in koga imamo radi, kaj to pravzaprav pomeni in kako lahko ljubezen izkažemo. Ko nam bodo srčki že malce hitreje bili od vse ljubezni, se bomo usedli za ustvarjalno mizico in ustvarili srčkaste umetnine ter posebne voščilnice za tiste, ki jih imamo radi.

 

 MAREC

 • 18.3. (SOB) 16.00 – 18.00 – pravljično-ustvarjalna delavnica: Medvedja mamica

Na delavnici bomo skupaj prebrali odlomek iz knjigice MOJ PRIJATELJ PIKI JAKOB (Kajetan Kovič) z naslovom MEDVEDJA MAMICA, nato pa se pogovorili o naših mamicah in kaj nam mamice pomenijo. Svoje misli bomo zapisali v voščilnice za materinski dan, ki jih bomo izdelali in okrasili sami, nato pa bomo izdelali še vsak svojo medvedjo lutko.

 

APRIL

• 8.4. (SOB) 16.00 – 18.00 – pravljično-ustvarjalna delavnica: Vzleteli smo

 

Po prebrani pravljici se bomo pogovorili o skrbi za naše okolje in o recikliranju, nato pa izdelali zmaje iz starega časopisa in jih z malo sreče spuščali tudi na vrtu Mini vrtca! Vabljeni in ne pozabite na prijave na katarina@maminamaza.si

 

Več o pravljičnih delavnicah, utrinki iz delavnic in prijava na http://www.maminamaza-tecaji.si/sobotne-pravljicno-ustvarjalne-delavnice/

 

 JUNIJ 

• 3.6. (SOB) 10.00 – 17.00 – MINI VRTILJAK

 

Mini vrtiljak je brezplačen dogodek za celo družino, na katerem se lahko vrtiš cel dan, zabave pa kar ne zmanjka in ne zmanjka! Kot leto prej vas čaka pester program z različnimi stojnicami, predstavitvami, ustvarjalnimi delavnicami, družinskim fotografiranjem, prigrizki in pijačo, srečelov in še in še in še in še! Vstop je  prost! 

 

Več informacij o dogodku še prihaja, zato nam sledite na strani dogodka https://www.facebook.com/Minivrtiljak/ Na strani najdete tudi utrinke Mini vrtiljaka 2015 in 2016.

 

 

Vabljeni, da se nam pridružite.©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov