Ljubljana, 25. 11. 2018

NOVOST: STARŠI NA NEMŠČINO, OTROCI PA ANGLEŠČINO

Dragi starši!

 

Zagotovo ste se že znašli v situaciji, ko ste si želeli vzeti čas zase, se ukvarjati s hobijem, se naučiti novega jezika, pa ste idejo na koncu opustili, saj je bilo logistično nemogoče, saj niste našli varstva za otroka. Mi vam ponujamo ravno to!

 

V mesecu januarju se v Mini vrtcu začenja tečaj nemščine za odrasle, medtem pa se vaši otroci učijo angleščino!

 

Ponujamo vam 26 urni tečaj nemščine za vas in tečaj angleščine za vašega otroka starega 4-6 let.

 

Tečaj nemščine za odrasle je namenjen začetnikom. Spoznali bomo osnove nemškega jezika in slovnice, se naučili sporazumevanja v enostavnih vsakodnevnih situacijah … poudarek je na pogovoru, s katerim širimo besedni zaklad in osvajamo slovnične strukture. Medtem se otroci zabavajo na tečaju igrive angleščine na igriv, sproščen način, z obilo igre in zabave. Tečaj je namenjen otrokom od 4 do 6 leta, ki se angleščine še niso učili, pa tudi tistim, ki že imajo nekaj predznanja. 

 

Tečaj obsega 20 tedenskih srečanj po 60 minut in poteka v terminu: TOREK, 18.00-19.00

(+/- 30 minut glede na potrebe  staršev) v obdobju od januarja do konca maja 

 

CENA IN PLAČILO

Cena tečaja je 68,00 € / na mesec.

 

 Ob skupnem plačilu 3 mesečnih obrokov skupaj vam priznamo popust v višini 10% na celotni znesek (ob plačilu 5 obrokov pa 15% popust).

 

VABLJENI, DA SE NAM PRIDRUŽITE IN SE Z ROKO V ROKI  Z OTROKOM UČITE  TUJEGA JEZIKA ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov