Ljubljana, 20. 8. 2019

NAPOVEDNIK POPOLDANSKE DEJAVNOSTI 2019 / 2020 – VABLJENI K VPISU

Dragi starši,

pred nami je novo šolsko leto, ko se v Mini vrtcu začenja veliko aktivnosti za otroke, ki se jim lahko pridružite. Prijazno povabljeni:

 

1. GLASBENE URICE

Tečaj za predšolske otroke od 3. leta starosti naprej. Cilj je v otroku prebuditi zanimanje za zvok, spodbujati slušno zaznavanje in vzbuditi zanimanje za glasbo. Veliko bomo peli, poslušali, se gibali ob glasbeni spremljavi in se izražali s pomočjo glasbe.

 

PONEDELJEK 17.15 – 18.15

 

Z glasbenimi uricami začnemo 30.9.2019. Vodila jih bo izkušena glasbena pedagoginja, prijavite pa se lahko do vključno 30. septembra. Za otroke, ki nas še ne poznajo, pripravljamo tudi PREDSTAVITVENO URICO, ki bo v ponedeljek 16.9.2019 ob 17.15 uri in vam bo pomagala pri odločitvi o vpisu. Urica je neobvezujoča in brezplačna, vendar pa vas prosimo, da se na urico prijavite. 

 

CENA IN PLAČILO
Cena mesečnega obroka je 32,00 €.

 

 Prijava: info@minivrtec.si

 

2. IGRIVA ANGLEŠČINA

Tečaj Igrive angleščine je namenjen predšolskim otrokom, od 2 let naprej. Temelji na učenju preko igre, slik, pesmic in pravljic. Komunikativno metodo učenja sestavljajo aktivnosti, ki spodbujajo učenje s pomočjo realistične komunikacije (igra vlog, simulacije) in uporaba jezika v govornih aktih (obljube, ukazi)

 

SREDA in ČETRTEK 17.15 – 18.45

 

Tečaj obsega 32 srečanj po 90 minut. S tečajem pričnemo zadnji teden v septembru, zaključimo pa konec maja s kratkim nastopom za starše. Na uricah se bomo igrali, peli, plesali, ustvarjali, brali pravljice in na prijeten način spoznavali tuj jezik.

 

CENA IN PLAČILO
Cena mesečnega obroka je 68,00 €. Tečaj se plačuje na podlagi izdanega računa v osmih mesečnih obrokih po 68,00 €.

 

Ob skupnem plačilu 3 mesečnih obrokov, vam priznamo popust v višini 10% na celotni znesek, v primeru plačila za 6 mesecev skupaj pa 15% popust. Če se odločite za skupno plačilo vseh 8 obrokov skupaj, vam priznamo 20% popust. Drugemu otroku v družini priznamo 10% popusta.

 

Število otrok v posamezni skupini je 4 – 8. V primeru manj kot 4 prijav v vsaki skupini se začetna in nadaljevalna skupina združita, program pa se prilagodi.

 

Za otroke, ki nas še ne poznajo, pripravljamo tudi PREDSTAVITVENO URICO, ki bo v sredo 18.9.2018 ob 17.15 uri in vam bo pomagala pri odločitvi o vpisu. Urica je neobvezujoča in brezplačna, vendar pa vas prosimo, da se na njo prijavite na info@avelin.si.

 

ZAČETEK TEČAJA začetniki 25.9.2018 / Nadaljevalci 26.9.2019

Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo na info@avelin.si

 

 

 3. PRAVLJIČNO-USTVARJALNE DELAVNICE

Enkrat mesečno v Mini vrtcu potekajo pravljično-ustvarjalne delavnice, kjer z otroki prebiramo pravljice, se vživljamo v pravljične like in plešemo, pojemo ter seveda ustvarjamo brez meja. Delavnice so namenjene otrokom od 3. leta starosti naprej.

 

SOBOTA 16.00 – 18.00

NAPOVEDNIK

 

Začetek: oktober 2019. Prijava: info@minivrtec.si

 

4. PRAZNUJ ROJSTNI DAN

V Mini vrtcu za otroke organiziramo tudi rojstnodnevne zabave. Poskrbimo za animacijo otrok (igre, ustvarjanje, ples in petje, iskanje zaklada). Poskrbimo tudi za pijačo in prigrizke, starši prinesete le torto. Tematika zabave po dogovoru.

 

Trajanje zabave = 2,5 ure
CENA = 130 evrov (animacija do 12 otrok)
180 evrov (animacija do 18 otrok)

 

Za več informacij, dogovor in rezervacijo termina: info@minivrtec.si

 

PRIJAZNO POVABLJENI, DA SE NAM PRIDRUŽITE.©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov