Ljubljana, 5. 1. 2018

NAPOVEDNIK DOGAJANJA 2018

NAPOVEDNIK DOGAJANJA  2018

 

Dragi starši in otroci,

v mesecu februarju in marcu se v Mini vrtcu obetajo aktivnosti za starše in otroke:

 

1. IGRIVA ANGLEŠČINA ZA OTROKE: odprte so prijave na tečaj igrive angleščine za otroke v sodelovanju z Avelin, izobraževalne storitve, ki se mu lahko pridružite v februarju ali marcu 2018.  Otroci se angleščine učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru, da dobijo veselje in posluh za jezik ter se naučijo besed in tudi govora. Več informacij TUKAJ

 

Zbiramo prijave za termin: SREDA od 17.15 do 18.45

Prijave na info@avelin.si

 

2. PUSTNA PRAVLJIČNO-USTVARJALNA DELAVNICA ZA OTROKESOBOTA 3.2.2018, 16.00 – 18.00 

 Bliža se najbolj norčav mesec leta in z njim nova pravljično-ustvarjalna delavnica, namenjena predšolskim otrokom. Delavnica bo pustno obarvana. Po prebrani pravljici bomo izdelali košare, v katere bodo male maškare nabirale pustne dobrote. Več informacij TUKAJ

 

Prijave na info@avelin.si 

  

3. DNEVI ODPRTIH VRAT MINI VRTCA za vpis v šolsko leto 2018/2019, kjer si boste lahko ogledali prostore vrtca, izvedeli več o programu in življenju v vrtcu ter spoznali naše vzgojiteljice. Z veseljem vam bomo odgovorili na vsa vprašanja, ki se vam porajajo ob vpisu otroka v vrtec. Veseli bomo, če se nam pridružijo tudi otroci, saj bodo navsezadnje oni obiskovali vrtec. 

 

SREDA, 14.2.2018, od 17.00 do 18.00 ure 

in

TOREK, 27.2.2018, od 17.00 do 18.00 ure 

 

Več informacij na info@minivrtec.si  

 

4. PRAVLJIČNO-USTVARJALNA DELAVNICASOBOTA 10.3.2018, 16.00 – 18.00: MOJ PRIJATELJ PIKI JAKOB (zgodba: Medvedja mamica) (Kajetan Kovič)

 

Na delavnici se bomo po prebrani pravljici pogovorili o mamicah in prihajajočem materinskem dnevu ter izdelali darilca za mamice; tokrat bomo ob čestitki podarili nakit, ki ga bomo izdelali iz domačih perlic. 

 

Prijava na info@avelin.si

 

5. DELAVNICA ZA STARŠE IN OTROKE v sodelovanju z Boobeefoodee.si – preprosti slastni zdravi recepti:  PONEDELJEK, 12.3.2018 ob 17.30 uri: Zdrave malice v službi, kjer bo govora o tem, kaj in kako nakuhati vnaprej in pripraviti zaloge + praktična delavnica priprave obroka za domov. Udeleženci prejmete popust na knjigico in darilo.

 

Prijave na boobeefoodee@gmail.com

 

 

popoldanske

Vabljeni, da se nam pridružite!©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov