Ljubljana, 15. 9. 2017

NAPOVEDNIK DOGAJANJA 2017 – 2018

VABLJENI K PRIJAVI na različne dejavnosti za otroke in starše, ki jih pripravljamo za šolsko leto 2017-2018:

 

IGRIVA ANGLEŠČINA, kjer se otroci angleščine učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru, da dobijo veselje do učenja tujega jezika, dobijo posluh za jezik ter se naučijo besed in tudi govora. Več o metodi učenja in pa utrinki uric angleščine TUKAJ ali na info@avelin.si

 

IMAMO ŠE DVE PROSTI MESTI, začetek meseca novembra 2017! Prijave že potekajo na info@avelin.si

 

 

Ponovno pa se bodo začele tudi sobotne PRAVLJIČNO-USTVARJALNE DELAVNICE, kjer z otroki prebiramo pravljice, se vživljamo v pravljične like in plešemo, pojemo ter seveda ustvarjamo brez meja.  napovednik delavnic TUKAJ Prijave že potekajo na info@avelin.si

 

Naslednja delavnica NEDELJA 10.12.2017, 16.00 – 18.00 ure: Zimska pravljica

Na delavnici se bomo po prebrani pravljici na zimsko tematiko pogovorili o zimi in kako se pozimi pogreti, nato pa bomo skupaj z otroki spekli slastne piškote in ustvarili vrečke, da jih bomo odnesli domov 🙂 

 

V sodelovanju z Boobeefoodee – preprosti slastni zdravi recepti  z mesecem oktobrom ponovno pričnejo PREDAVANJA IN DELAVNICE O ZDRAVI PREHRANI o uvajanju goste hrane, za pripravo hrane za izbirčne otroke, prvič tudi delavnice o “služba-hrani” (kako, kaj, kje pripraviti kvalitetne malice za v službo), kakšna peka, pa še kaj … Več o programu TUKAJ ali na boobeefoodee@gmail.com

 

 Predavanje v decembru, SOBOTA 16.12.2017,  ob 10.00 uri: Praznično pecivo

 Na delavnici se nam pridružijo starši in otroci in bomo skupaj pripravili 3 vrste testa za piškote: brez glutena, brez dodanega sladkorja, brez jajc in mleka – kako  uravnotežiti obroke, pojedinam navkljub !

 

 

Pripravljamo pa tudi kakšno novost, zato nas spremljajte in ne zamudite vpisov!

 

popoldanske

 ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov