Ljubljana, 10. 11. 2016

NAPOVEDNIK DOGAJANJA 2016/2017

V Mini vrtcu se bo v letu 2016 zvrstilo veliko dogodkov za otroke in odrasle. Vabljeni, da se nam pridružite:

 

SEPTEMBER

 

• 29.9. (čet) 17.15 – 18.45 – Maminamaza vabi na predstavitveno urico igrive angleščine

 

o Skupaj se bomo poigrali, kaj zapeli, se zabavali in vam tako pokazali, kako se pri nas kar po angleško igramo. 🙂 Na urici ste seveda lahko prisotni tudi mamice in očki. Več o uricah igrive angleščine in prijava na: http://www.maminamaza-tecaji.si/anglescina-skozi-igro/vabljeni-na-predstavitveno-urico-igrive-anglescine/

 

OKTOBER

 

• 5. in 6.10 (SRE, ČET) 17.15 – 18.45 – Začetek igrive angleščine


o Otroci se na igrivi angleščini jezika učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru. Cilj je, da otroci dobijo veselje do učenja tujega jezika, spoznajo in dobijo posluh za tuj jezik, se naučijo osnovnih besed in govora. Angleščina je namenjena otrokom 2+

Več o metodi učenja, utrinki uric angleščine in prijava na http://www.maminamaza-tecaji.si/anglescina-skozi-igro/

 

• 15.10 (SOB) 16.00 – 18.00 – pravljično-ustvarjalna delavnica za otroke: Krojaček Hlaček

 

o Na delavnici se bomo po prebrani pravljici pogovorili o pomembnosti skrbi za okolje, iznajdljivosti in pomembnosti prijateljstva in pomoči drugim. Po prebrani pravljici bomo izdelali ptičje hišice iz stare embalaže. Več o delavnici in prijava na http://www.maminamaza-tecaji.si/events/event/15-10-pravljicno-ustvarjalna-delavnica-krojacek-hlacek/

 

NOVEMBER

 

• 15.11. (tor) ob 17.30 uri – Klepet z Mami je doma: Kuhamo zdravo z otrokom

 

o Vabljeni na predavanje o zdravi prehrani, ki bo potekalo pod vodstvom mamice Adriane, strastne kuharice in avtorice bloga Mami je doma, ki nikoli ne razočara z idejami in recepti za celo družino. Z vami bo delila svoje izkušnje o tem, kako otroka vključiti v pripravo zdravih obrokov, ga usmeriti na pot zdrave prehrane in mu dati neprecenljive izkušnje.

 

Več o vsebini predavanja in povezava na povezavi https://www.facebook.com/events/207657639669096/

Prijavnina je 5 eur in vključuje pogostitev.

 

• 19.11. (SOB) 16.00 – 18.00 – pravljično-ustvarjalna delavnica za otroke: Rokavička

 

o Na delavnici se bomo po prebrani pravljici pogovorili o solidarnosti in prijateljstvu, nato pa izdelali različne lutke likov iz pravljice. Več o delavnici in prijava na http://www.maminamaza-tecaji.si/events/event/pravljicno-ustvarjalna-delavnica-rokavicka/

 

 

DECEMBER

 

• 17.12. (SOB) 16.00 – 18.00 – pravljično-ustvarjalna delavnica za otroke: Zvezdica zaspanka

 

o Na delavnici se bomo po prebrani pravljici pogovorili o dobroti in ljuezi, nato pa izdelali praznične voščilnice in svečnike ter prižgali svečke in si zaželeli mir in srečo za vse otroke tega sveta.Več o delavnici in prijava na http://www.maminamaza-tecaji.si/events/event/pravljicno-ustvarjalna-delavnica-zvezdica-zaspanka/

 

 

JANUAR

 

• 14.1. (SOB) 16.00 – 18.00 – pravljično-ustvarjalna delavnica za otroke

 Pravljica je trenutno v pripravi. Več o pravljičnih delavnicah, utrinki iz delavnic na http://www.maminamaza-tecaji.si/sobotne-pravljicno-ustvarjalne-delavnice/

 

• 16.1. (PON) 17.15 – Prva urica gledališke šole za otroke

 

o V januarju svoja vrata odpira nova gledališka šola za otroke, ki so željni odrskega ustvarjanja v povezavi z glasbo in plesom, primerna za vse otroke od 5. do 12. leta starosti. Več o gledališki šoli, poteku urice in prijava na gledalisce.ne-ja.si

 

• 19.1. (ČET) 17.15 – 18.45 – Predstavitvena urica igrive angleščine Maminamaza

 

o Otroci se na igrivi angleščini jezika učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru. Cilj je, da otroci dobijo veselje do učenja tujega jezika, spoznajo in dobijo posluh za tuj jezik, se naučijo osnovnih besed in govora. Angleščina je namenjena otrokom 2+

 

Več o metodi učenja, utrinki uric angleščine in prijava na http://www.maminamaza-tecaji.si/anglescina-skozi-igro/

 

 

• 26.1. (ČET) 17.15 – 18.45 – Začetek igrive angleščine Maminamaza

 

o Otroci se na igrivi angleščini jezika učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru. Cilj je, da otroci dobijo veselje do učenja tujega jezika, spoznajo in dobijo posluh za tuj jezik, se naučijo osnovnih besed in govora. Angleščina je namenjena otrokom 2+

 

Več o metodi učenja, utrinki uric angleščine in prijava na http://www.maminamaza-tecaji.si/anglescina-skozi-igro/

 

 

Vabljeni, da se nam pridružite.©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov