Ljubljana, 6. 5. 2015

MINI VRTILJAK – DOGODEK ZA VSO DRUŽINO

mini vrtiljak

 

MINI VRTILJAK bo prav poseben dogodek za vso družino, ki se bo odvijal na prostem na toplem pomladnem soncu (če bo vse po sreči). Potekal bo skoraj čez cel dan in na njem se bo našlo nekaj prav za vsakega družinskega člana; otroci se bodo lahko zabavali na raznovrstnih igralih, kaj ustvarili na mini delavnicah, malo športali, kaj zdravega prigriznili in se nasploh in oh zabavali; očki bodo lahko tekmovali, kdo ve več o varni vožnji in preučili naš mini poligon; mamice pa se bodo pa tačas lahko malo spočile, spile kakšno limonado in po želji vrgle oko na kakšno stojnico ali dve. Na koncu pa se bo lahko cela družina nastavila profesionalnemu fotografu za čisto pravi mini fotošut!

 

KAJ SE BO DOGAJALO:

 • USTVARJALNE DELAVNICE
 • ŠPORTNE AKTIVNOSTI
 • PRIGRIZKI IN PIJAČA
 • STOJNICE
 • SREČELOV S SUPER NAGRADAMI
 • MINI DRUŽINSKO FOTOGRAFIRANJE
 • (PROGRAM BO OBJAVLJEN KMALU)

 

KDAJ:

 • V nedeljo 7.6. od 10:00 – 17:00

(V primeru slabega vremena pa se dogodek prestavi za en teden, na nedeljo 14.6.)

 

KJE:

 • MINI VRTILJAK se bo vrtel na prelepem velikem vrtu Mini vrtca, na Kadilnikovi ulici 7 v Ljubljani.

 

KAKO DO NAS:

Mini vrtec je v neposredni bližini ljubljanskega WTC-ja.

Z AVTOBUSOM:

 • Avtobus št. 6, 8, 11 ali 18 vas pripelje do postaje AMZS, ki je le nekaj korakov oddaljena od kraja Mini vrtiljaka

Z AVTOM:

 • Parkirate lahko na parkirišču Centra Stožice (vhod 1 iz rondoja Titove ceste in vhod 5 iz povezovalne ceste od križišča Vojkove ceste; cena je 2€ za cel dan.)
 • ali v parkirni hiši WTC-Smelt (1,5€/uro)
 • najhitrejši pa lahko tudi kar pred Mini Vrtcem

Tisti najbolj eko pa se lahko poslužite tudi Biciklja, ki ga lahko parkirate na postaji pri centru Stožice.

 

 

VSTOP NA MINI VRTILJAK JE PROST!

 


Posebnost MINI VRTILJAKA je v tem, da ga ne bodo organizirale velike firme in zveneča imena, ampak čisto navadne mamice, ki pa nas veže nekaj skupnega – vsaka vodi svojo dejavnost ali podjetje, ki je tako ali drugače namenjeno otrokom in družinskemu življenju. Za organizacijo MINI VRTILJAKA smo se odločile zato, ker vemo, da včasih zmanjka idej za kvalitetno preživet družinski dan in si želimo pripraviti dogodek, ki bo zanimiv za celo družino. Namen dogodka je torej predvsem druženje tako staršev kot otrok v sproščenem okolju skozi različne aktivnosti.

Hkrati pa želimo predstavi tudi vsaka svojo dejavnost in pokazati, da se tudi v majhnih podjetjih najde veliko dobrih izdelkov in ponudbe.©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov