Ljubljana, 21. 3. 2018

MINI VRTILJAK 2018 – DOGODEK ZA VSO DRUŽINO

Mini vrtiljak je brezplačen dogodek za celo družino, na katerem se lahko vrtiš cel dan, zabave pa kar ne zmanjka in ne zmanjka! Kot leto prej vas čaka pester program z različnimi stojnicami, predstavitvami, ustvarjalnimi delavnicami, družinskim fotografiranjem, prigrizki in pijačo, srečelov in še in še in še in še! Vstop je  prost! 

 

VABLJENI, DA SE NAM PRIDRUŽITE V SOBOTO, 26. maja, od 10.00 do 17.00 ure

(v primeru slabega vremena se dogodek prestavi na soboto 2.6.2017)

 

KAJ SE BO DOGAJALO:
stojnice,

ustvarjalne delavnice,

športne aktivnosti,
prigrizki in pijača,
druženje,
vrečke presenečenja,
družinsko fotografiranje,

KDO SE BO VRTEL:

Tudi letos se boste obiskovalci, mali in veliki, lahko razgledali po zanimivih stojnicah v Mini vrtcu

 

Predstavili se bodo Bombažek (oblačila, brisačke in igrače iz naravnega materiala), Ama Ama Trgovina (okolju prijazne posodice in steklenice)Fensifilc (ročno izdelana oblačila in izdelki iz filca), Kokopoko (izdelki za otroke iz tetra pleničk), Moja mala sobica (dodatki za otroške sobice), trgovina Tojeto (igrače in družabne igre), Otroške pleničke Bambo (poskrbljeno bo za previjalni kotiček in plenicčke ter druge materiale za nego), Eko igrače Puppo (eko lesene igrače), MojaSKRINA (personalizirano darilo z zgodbo), Ringana – by partner Mateja Žebovec (izdelki za osebno nego brez kemikalij), Vse za otroke (otroški pisoar in pripomočki za odvajanje), Avelin (angleške urice za otroke), Arsem glasbena šola (glasbene urice za otroke)

 

… to še ni vse … igralni kotiček Mini vrtiljaka je še presenečenje 🙂

 

DRUŽINSKO FOTOGRAFIRANJE
Z nami bo čudovita fotografinja Mami z objektivi, družinska in poročna fotografija, ki bo poskrbela, da bo vsaka družinica dobila lepo fotko v spomin na Mini vrtiljak. Lepo se počesite 

 

DELAVNICE in ANIMACIJE
Za otroke bomo pripravili več zanimivih različnih animacij in delavnic (sestavljanke, ustvarjanje, poligon, igrišče, peskovnik …) in cel dan skrbeli, da jim ne bo dolgčas in da bodo domov odšli polni vtisov in hitro zaspali   Za otroke in kakšnega navihanega starša bodo s poslikavo obraza poskrbeli Lolliland.

 

HRANA NA DOGODKU

Gajbica bo s svojimi barvitimi gajbicami poskrbela za sveže sezonsko sadje na dogodku , za zdravo kosilo in prigrizke, s katerimi bomo lahko napolnili svoje želodčke, pa bo letos poskrbela restavracija Ajdovo Zrno

 

 

VREČKE PRESENEČENJA
Za otroke bomo pripravili tudi vrečke presenečenja, darila so še presenečenje 🙂 

 

 

Več informacij o dogodku na strani Mini vrtiljaka, kjer najdete tudi utrinke Mini vrtiljaka v preteklosti.

 

VSTOP NA MINI VRTILJAK JE PROST! VABLJENI!

12512743_927811323934168_1741746998281011715_n-1©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov