Ljubljana, 5. 5. 2018

KMALU SE BOMO VRTELI NA MINI VRTILJAKU 2018 – VABLJENI

Mini vrtiljak je brezplačen družinski dogodek v Mini vrtcu!  Kot leto prej nas čaka pester program z različnimi stojnicami, predstavitvami, ustvarjalnimi delavnicami, družinskim fotografiranjem, prigrizki in pijačo, srečelov in še in še in še in še! Vstop je  prost! 

 

VABLJENI, DA SE NAM PRIDRUŽITE V SOBOTO, 26. maja, od 10.00 do 17.00 ure

(v primeru slabega vremena se dogodek prestavi na soboto 2.6.2017)

 

KDO SE BO VRTEL:

Tudi letos se boste obiskovalci, mali in veliki, lahko razgledali po zanimivih stojnicah v Mini vrtcu

 

Predstavili se bodo Bombažek (oblačila, brisačke in igrače iz naravnega materiala), Ama Ama Trgovina (okolju prijazne posodice in steklenice)Fensifilc (ročno izdelana oblačila in izdelki iz filca), Kokopoko (izdelki za otroke iz tetra pleničk), Moja mala sobica (dodatki za otroške sobice), trgovina Tojeto (igrače in družabne igre), Otroške pleničke Bambo (poskrbljeno bo za previjalni kotiček in plenicčke ter druge materiale za nego), Eko igrače Puppo (eko lesene igrače), MojaSKRINA (personalizirano darilo z zgodbo), Ringana – by partner Mateja Žebovec (izdelki za osebno nego brez kemikalij), Vse za otroke (otroški pisoar in pripomočki za odvajanje), Avelin (angleške urice za otroke), Knjigranic (tiha knjiga za otroke)

 

… to še ni vse … v igralnem kotičku bo za zabavo poskrbela Arsem glasbena šola (glasbene urice za otroke)

 

DRUŽINSKO FOTOGRAFIRANJE
Z nami bo čudovita fotografinja Mami z objektivi, družinska in poročna fotografija, ki bo poskrbela, da bo vsaka družinica dobila lepo fotko v spomin na Mini vrtiljak. Lepo se počesite 

 

DELAVNICE in ANIMACIJE
Za otroke bomo pripravili več zanimivih različnih animacij in delavnic (sestavljanke, ustvarjanje, poligon, igrišče, peskovnik …) in cel dan skrbeli, da jim ne bo dolgčas in da bodo domov odšli polni vtisov in hitro zaspali   Za otroke in kakšnega navihanega starša bodo s poslikavo obraza poskrbeli Lolliland.

 

HRANA NA DOGODKU

Gajbica bo s svojimi barvitimi gajbicami poskrbela za sveže sezonsko sadje na dogodku , za zdravo kosilo in prigrizke, s katerimi bomo lahko napolnili svoje želodčke, pa bo letos poskrbela restavracija Ajdovo Zrno

 

 VREČKE PRESENEČENJA

 

Za otroke bomo pripravili tudi vrečke presenečenja … zaenkrat so darila za otroke velikodušno že prispevali BoobeefoodeeRinganaMami z objektivi, KokopokoEko igrače PuppoBambo otroške pleničkeAma Ama trgovinaBombažek, Kušinček KušinPink bananaLegamaTC-LJ, Riba Alenka, Moja mala Sobica, Gozdna vila, City park nakupovalno središče, Hakuna Matata kids, Fotto utrinki, Minicity Ljubljana, Muzej iluzij, To je To, trgovina PikapolonicaMojaSkrina MAMORUKahlica.si – otroška trgovinaMini StilisticaLush SloveniaPlesno MestoBaboloo – otroška trgovinaKvačkane pošasticeArsemFensifilc – oblačilcaDekorativne stenske nalepke in Knjigranic, Milo za dragoTosama, Hiša Nature, Otroški BazarSamo svete sestavljankeBaby Park, Lekobeba & Lekovita, Mini RajRazvedrilko Stumfki , Avelin, Wicked seam, Pralne pleničke, MojMini.si… najlepša hvala donatorjem, ki bodo na otroške obraze narisali še večji nasmeh …pokukajte, kaj so prispevali TUKAJ. Čakamo pa še en kup daril :)

 

Več informacij o dogodku na strani Mini vrtiljaka, kjer najdete tudi utrinke Mini vrtiljaka v preteklosti.

 

VSTOP NA MINI VRTILJAK JE PROST! VABLJENI!

12512743_927811323934168_1741746998281011715_n-1©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov