Ljubljana, 14. 8. 2018

IGRIVA ANGLEŠČINA: VABLJENI K VPISU

Tečaj Igriva angleščina je namenjen predšolskim otrokom, od dveh let naprej. Temelji na učenju preko igre, slik, pesmic in pravljic. Z različnimi aktivnostmi poskrbimo, da so urice zanimive in raznolike ter posledično otrokom nikoli dolgočasne. Otroci dobijo posluh za jezik, predvsem pa veselje do učenja tujega jezika.

 

Tečaj je razdeljen na 8 mesečnih tematskih sklopov, znotraj katerih se otroci naučijo besede in pesmice ter poslušajo pravljice. Poleg osnovnega besedišča se naučijo tudi osnovnih fraz (hello, bye, thank you, you’re welcome,…) in navodil (please sit down, stand up, please listen, come here please, let’s go outside,…). Naučeno besedišče redno ponavljamo in utrjujemo. VEČ O METODI UČENJA

 

TERMIN IN LOKACIJA

začetna skupina: SREDA 17.15 – 18.45

nadaljevalna skupina: ČETRTEK 17.15 – 18.45

 

PRIJAVE: info@avelin.si

Tečaj obsega 32 srečanj po 90 minut. S tečajem pričnemo zadnji teden v septembru (začetna skupina 26.9., nadaljevalna skupina 27.9.), zaključimo pa konec maja s kratkim nastopom za starše. 

 

Za otroke, ki nas še ne poznajo, pripravljamo PREDSTAVITVENO URICO, ki bo v sredo, 19.9., ob 17.15 v Mini vrtcu in vam bo pomagala pri odločitvi o vpisu. Urica je neobvezujoča in brezplačna, kljub temu pa vas prosimo, da se na njo prijavite na info@avelin.si

 

VABLJENI K VPISU na info@avelin.si

 ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov