NAPOVEDNIK DOGAJANJA 2017-2018

 

VABLJENI K PRIJAVI na različne dejavnosti za otroke in starše, ki jih pripravljamo za šolsko leto 2017-2018:

 

IGRIVA ANGLEŠČINA, kjer se otroci angleščine učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru, da dobijo veselje do učenja tujega jezika, dobijo posluh za jezik ter se naučijo besed in tudi govora. Več o metodi učenja in pa utrinki uric angleščine TUKAJ

 

IMAMO ŠE DVE PROSTI MESTI ZA VPIS! Vabljeni k prijavi na info@avelin.si

 

 

Ponovno pa se bodo začele tudi sobotne PRAVLJIČNO-USTVARJALNE DELAVNICE, kjer z otroki prebiramo pravljice, se vživljamo v pravljične like in plešemo, pojemo ter seveda ustvarjamo brez meja. Utrinki delavnic TUKAJ  Prijave že potekajo na info@avelin.si

 

Delavnica v decembru nedelja, 10.12.2017, 16.00 - 18.00: Zimska pravljica

Na delavnici se bomo po prebrani pravljici na zimsko tematiko pogovorili o zimi in kako se pozimi pogreti, nato pa bomo skupaj z otroki spekli slastne piškote in ustvarili vrečke, da jih bomo odnesli domov :) 

 NAPOVEDNIK

 

 

PREDAVANJA O ZDRAVI PREHRANI BOOBEEFOODEE

V sodelovanju z Boobeefoodee - preprosti slastni zdravi recepti  z mesecem oktobrom ponovno pričnemo s predavanji in delavnica o uvajanju goste hrane, za pripravo hrane za izbirčne otroke, prvič tudi delavnice o "služba-hrani" (kako, kaj, kje pripraviti kvalitetne malice za v službo), kakšna peka, pa še kaj ... več informacij in napovednik TUKAJ ali na boobeefoodee@gmail.com

 

Delavnica v mesecu decembru, sobota 16.12.2017,  ob 10.00 uri: Praznično pecivo

 Na delavnici se nam pridružijo starši in otroci in bomo skupaj pripravili 3 vrste testa za piškote: brez glutena, brez dodanega sladkorja, brez jajc in mleka – kako  uravnotežiti obroke, pojedinam navkljub !

 

 

MINI VRTILJAK

Mini vrtiljak je prav poseben dogodek za vso družino, ki se odvija na prostem, na sončnem igrišču Mini vrtca. V letu 2017 smo se a vrtiljaku vrteli 3.6.2017, od 10.00 do 17.00 ure, naslednje leto pa se zopet vidimo konec meseca maja oziroma začetek meseca junija 2018. Na njem se vedno najde nekaj prav za vsakega družinskega člana; otroci se lahko podijo po igrišču, se igrajo v peskovniku, ustvarjajo na  delavnicah, kaj zdravega prigriznejo in se nasploh in oh zabavajo; mamice in očki pa se tačas lahko malo spočijejo, spijejo kakšno limonado in po želji vržejo oko na kakšno stojnico ali dve. Na koncu pa se lahko cela družina nastavi tudi profesionalnemu fotografu za čisto pravi mini fotošut!

 

  • USTVARJALNE DELAVNICE
  • ŠPORTNE AKTIVNOSTI
  • PRIGRIZKI IN PIJAČA
  • STOJNICE
  • SREČELOV S SUPER NAGRADAMI
  • MINI DRUŽINSKO FOTOGRAFIRANJE

 

Utrinki Mini vrtiljaka

 

 

ZDRAVA PREHRANA - ZDRAV OBROK

V Mini vrtcu stremimo k zdravi prehrani in se trudimo, da poskrbimo za živila ekološke pridelave, zato živila kupujemo tudi v trgovini Zdrav obrok. V njihovi trgovini najdete različna živila domačega porekla in ekološke predelave, ki so primerna tudi za alergike.

 

Več si lahko preberete TUKAJ ...

 

©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov