Ljubljana, 7. 1. 2016

ANGLEŠČINA ZA PREDŠOLSKE OTROKE OD 2. LETA NAPREJ: VABLJENI K VPISU

LEPO POVABLJENI K VPISU V NOVO SKUPINO ANGLEŠČINE ZA NAJMLAJŠE V MINI VRTCU.

 

Termin: vsak četrtek 17.15 – 18.45

 

Tečaj je primeren za otroke od 2. leta naprej.

 

Angleške urice za najmlajše so vodene po metodi CLT, ki temelji na interakciji z otrokom in ne na klasičnih šolskih pristopih ponavljanja za učiteljem. Vsi tečaji potekajo v lepih igralnicah, pod strokovnim vodstvom izobraženih in izkušenih učiteljev. Glavni cilj naših tečajev je ponuditi otrokom urice v tujem jeziku, na katere se bodo z veseljem vračali; na uricah se bodo učili skozi igro in skozi druge zanje zanimive dejavnosti, se družili z vrstniki, razvili ljubezen do tujega jezika, do pravljic in petja pesmic, na koncu leta pa vse svoje novo znanje pokazali tudi na nastopu za starše.

 

Več informacij na http://maminamaza.si/tecaji-tujih-jezikov-skozi-igro-za-najmlajse/

 

Prijave zbiramo na nalsov katarina@maminamaza.si.

 ©2024 Mini Vrtec | Nastavitve piškotkov