Ljubljana, 26. 6. 2017

NAPOVEDNIK DOGAJANJA 2017 – 2018

VABLJENI K PRIJAVI na različne dejavnosti za otroke in starše, ki jih pripravljamo za šolsko leto 2017-2018:

 

IGRIVA ANGLEŠČINA, kjer se otroci angleščine učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru, da dobijo veselje do učenja tujega jezika, dobijo posluh za jezik ter se naučijo besed in tudi govora. Več o metodi učenja in pa utrinki uric angleščine TUKAJ ali na info@avelin.si

 

Angleščina se bo začela redno izvajati začetek meseca oktobra 2017. V mesecu septembru (28.9.2017) bo potekala uvodna predstavitvena urica za vse starše in otroke. Prijave že potekajo na info@avelin.si

 

 

Ponovno pa se bodo začele tudi sobotne PRAVLJIČNO-USTVARJALNE DELAVNICE, kjer z otroki prebiramo pravljice, se vživljamo v pravljične like in plešemo, pojemo ter seveda ustvarjamo brez meja.  napovednik delavnic TUKAJ Prijave že potekajo na info@avelin.si

 

 

V sodelovanju z Boobeefoodee – preprosti slastni zdravi recepti  z mesecem oktobrom ponovno pričnejo PREDAVANJA IN DELAVNICE O ZDRAVI PREHRANI o uvajanju goste hrane, za pripravo hrane za izbirčne otroke, prvič tudi delavnice o “služba-hrani” (kako, kaj, kje pripraviti kvalitetne malice za v službo), kakšna peka, pa še kaj … Več o programu TUKAJ ali na boobeefoodee@gmail.com

 

 

 

Pripravljamo pa tudi kakšno novost, zato nas spremljajte in ne zamudite vpisov!

popoldanske


©2014 Mini Vrtec