Ljubljana, 26. 6. 2017

NAPOVEDNIK DOGAJANJA 2017 – 2018

Šolsko leto gre proti koncu in počasi že diši po morju, mi pa se že pripravljamo za novo šolsko leto, ko bodo v Mini vrtcu v sodelovanju s Tečaji Mamina Maza ponovno potekale različne dejavnosti za otroke:

 

IGRIVA ANGLEŠČINA, kjer se otroci angleščine učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru, da dobijo veselje do učenja tujega jezika, dobijo posluh za jezik ter se naučijo besed in tudi govora. Več o metodi učenja in utrinki uric angleščine na http://www.maminamaza-tecaji.si/anglescina-skozi-igro/

 

Angleščina se bo začela redno izvajati konec meseca septembra oziroma začetek meseca oktobra 2017. V mesecu septembru bodo potekale uvodne predstavitvene urice za vse starše in otroke, več informacij kmalu … 

 

Ponovno pa se bodo začele tudi sobotne PRAVLJIČNO-USTVARJALNE DELAVNICE, kjer z otroki prebiramo pravljice, se vživljamo v pravljične like in plešemo, pojemo ter seveda ustvarjamo brez meja. Utrinki delavnic na http://www.maminamaza-tecaji.si/sobotne-pravljicno-ustvarjalne-delavnice/

 

Pripravljamo pa tudi kakšno novost, zato nas spremljajte in ne zamudite vpisov!

popoldanske


©2014 Mini Vrtec