NAPOVEDNIK DOGAJANJA 2017-2018

 

VABLJENI K PRIJAVI na različne dejavnosti za otroke in starše, ki jih pripravljamo za šolsko leto 2017-2018:

 

IGRIVA ANGLEŠČINA, kjer se otroci angleščine učijo skozi igro, pesmice, pravljice in z gibanjem po prostoru, da dobijo veselje do učenja tujega jezika, dobijo posluh za jezik ter se naučijo besed in tudi govora. Več o metodi učenja in pa utrinki uric angleščine TUKAJ

 

Angleščina se bo začela redno izvajati začetek meseca oktobra 2017. V mesecu septembru (28.9.2017) bo potekala uvodna predstavitvena urica za vse starše in otroke. Prijave že potekajo na info@avelin.si

 

 

Ponovno pa se bodo začele tudi sobotne PRAVLJIČNO-USTVARJALNE DELAVNICE, kjer z otroki prebiramo pravljice, se vživljamo v pravljične like in plešemo, pojemo ter seveda ustvarjamo brez meja. Utrinki delavnic TUKAJ  Prijave že potekajo na info@avelin.si

 

 

PREDAVANJA O ZDRAVI PREHRANI BOOBEEFOODEE

V sodelovanju z Boobeefoodee - preprosti slastni zdravi recepti  z mesecem oktobrom ponovno pričnemo s predavanji in delavnica o uvajanju goste hrane, za pripravo hrane za izbirčne otroke, prvič tudi delavnice o "služba-hrani" (kako, kaj, kje pripraviti kvalitetne malice za v službo), kakšna peka, pa še kaj ... več informacij in napovednik TUKAJ ali na boobeefoodee@gmail.com

 

BoobeeFoodee je pravzaprav mama Klavdija, ki vihti kuhalnico in vsak dan čara nove jedi za najmlajše. Pred kratkim sta bili izdani tudi knjigi z recepti, ki jih toplo priporočamo. 

 

MINI VRTILJAK

Mini vrtiljak je prav poseben dogodek za vso družino, ki se odvija na prostem, na sončnem igrišču Mini vrtca. V letu 2017 smo se a vrtiljaku vrteli 3.6.2017, od 10.00 do 17.00 ure, naslednje leto pa se zopet vidimo konec meseca maja oziroma začetek meseca junija 2018. Na njem se vedno najde nekaj prav za vsakega družinskega člana; otroci se lahko podijo po igrišču, se igrajo v peskovniku, ustvarjajo na  delavnicah, kaj zdravega prigriznejo in se nasploh in oh zabavajo; mamice in očki pa se tačas lahko malo spočijejo, spijejo kakšno limonado in po želji vržejo oko na kakšno stojnico ali dve. Na koncu pa se lahko cela družina nastavi tudi profesionalnemu fotografu za čisto pravi mini fotošut!

 

  • USTVARJALNE DELAVNICE
  • ŠPORTNE AKTIVNOSTI
  • PRIGRIZKI IN PIJAČA
  • STOJNICE
  • SREČELOV S SUPER NAGRADAMI
  • MINI DRUŽINSKO FOTOGRAFIRANJE

 

Utrinki Mini vrtiljaka

 

 

ZDRAVA PREHRANA - ZDRAV OBROK

V Mini vrtcu stremimo k zdravi prehrani in se trudimo, da poskrbimo za živila ekološke pridelave, zato živila kupujemo tudi v trgovini Zdrav obrok. V njihovi trgovini najdete različna živila domačega porekla in ekološke predelave, ki so primerna tudi za alergike.

 

Več si lahko preberete TUKAJ ...

 

©2014 Mini Vrtec