NAPOVEDNIK DOGAJANJA 2017

 

• 14.1. (SOB) 16.00 – 18.00 – pravljično-ustvarjalna delavnica za otrokeKdo je napravil Vidku srajčico

• 19.1. (ČET) 17.15 – 18.45 – Predstavitvena urica igrive angleščine Maminamaza 

 

• 11.2. (SOB) 16.00 - 18.00 - pravljično-ustvarjalna delavnica: A veš, koliko te imam rad!

 

• 4.3. (SOB) 10.00 - 12.00 - DAN ODPRTIH VRAT MINI VRTCA. 

• 18.3. (SOB) 16.00 – 18.00 – pravljično-ustvarjalna delavnica: Medvedja mamica

 

• 8.4. (SOB) 16.00 – 18.00 – pravljično-ustvarjalna delavnica: Vzleteli smo (Sean Taylor)

 

Po prebrani pravljici se bomo pogovorili o skrbi za naše okolje in o recikliranju, nato pa izdelali zmaje iz starega časopisa in jih z malo sreče spuščali tudi na vrtu Mini vrtca! Vabljeni in ne pozabite na prijave na katarina@maminamaza.si

 

 

Več o pravljičnih delavnicah, utrinki iz delavnic in prijava na http://www.maminamaza-tecaji.si/sobotne-pravljicno-ustvarjalne-delavnice/

 

Vabljeni k vpisu!

 

MAMINAMAZA ZA OTROKE in ODRASLE

V Mini vrtcu se v sodelovanju z Maminomazo organiziramo pravljično-ustvarjalne delavnice za otroke. Zvrstilo se bo več delavnic, ki bodo potekale enkrat mesečno, kjer se bomo vedno znova zabavali v pravljični deželi, najde pa se tudi kaj za starše :)

 

Utrinki in napovednik delavnic TUKAJ ...

 

MINI VRTILJAK

Mini vrtiljak je prav poseben dogodek za vso družino, ki se odvija na prostem, na sončnem igrišču Mini vrtca. V letu 2017 se bomo na vrtiljaku vrteli 3.6.2017, od 10.00 do 17.00 ure. Na njem se vedno najde nekaj prav za vsakega družinskega člana; otroci se lahko podijo po igrišču, se igrajo v peskovniku, ustvarjajo na  delavnicah, kaj zdravega prigriznejo in se nasploh in oh zabavajo; mamice in očki pa se tačas lahko malo spočijejo, spijejo kakšno limonado in po želji vržejo oko na kakšno stojnico ali dve. Na koncu pa se lahko cela družina nastavi tudi profesionalnemu fotografu za čisto pravi mini fotošut!

 

  • USTVARJALNE DELAVNICE
  • ŠPORTNE AKTIVNOSTI
  • PRIGRIZKI IN PIJAČA
  • STOJNICE
  • SREČELOV S SUPER NAGRADAMI
  • MINI DRUŽINSKO FOTOGRAFIRANJE

 

Utrinki Mini vrtiljaka

 

BOOBEEFOODEE

 V Mini vrtcu nas za slastne zajtrke in malice velikorat navdihujejo recepti Boobeefoodee - preprosti, slastni zdravi otroški recepti.

 

BoobeeFoodee je pravzaprav mama Klavdija, ki vihti kuhalnico in vsak dan čara nove jedi za najmlajše. Pred kratkim sta bili izdani tudi dve knjigi z recepti, ki jih toplo priporočamo.  Več si lahko preberete tukaj ...

 

 

ZDRAVA PREHRANA - ZDRAV OBROK

V Mini vrtcu stremimo k zdravi prehrani in se trudimo, da poskrbimo za živila ekološke pridelave, zato živila kupujemo tudi v trgovini Zdrav obrok. V njihovi trgovini najdete različna živila domačega porekla in ekološke predelave, ki so primerna tudi za alergike.

 

Več si lahko preberete TUKAJ ...

 

©2014 Mini Vrtec